Jakiego rodzaju przeciwwybuchowe oświetlenie jest idealny do stacji benzynowej?

- Sep 05, 2018-

Jakiego rodzaju przeciwwybuchowe oświetlenie jest idealny do stacji benzynowej?

W dzisiejszych czasach oszczędność energii jest nierozerwalnie związana z diody LED. Miejscach, takich jak stacje paliw i stacje benzynowe, gdzie potrzebne jest oświetlenie dowód wybuchu, konieczne jest Oszczędzanie energii. Oszczędność energii świetlnej nie wystarcza. Założeniem jest, że ta lampa musi być zdolne do tego miejsca. Czyli wydajności bezpieczeństwa muszą spełniać normy i istnieje kilka zwykłych lamp, używany w stacji. Te stacje są niektóre stacje relacyjnych, czarny stacje. Stacje te są nie tylko bezpiecznie umieszczony w miejscu, ale nawet najmniej bezpieczeństwo świadomości nie jest.

Istnieją niektóre stare stacje, które nie chcą się zmienić trochę światła, bo nie czuje, że jest to konieczne. Być może można powiesić kilka zwykłych lamp. Nie wiem, czy ten pomysł nie jest przestraszony od 10 000. Tylko kilka, światła są takie same, jak ten jeden.

LED oświetlenie dla stacji benzynowej Grzejniki przeciwwybuchowe

201808271218374983123.jpg

Niektórzy użytkownicy mają rzeczywiście kupił światła dowód wybuchu LED, które są zwykle przekazywane do firm budowlanych dla zakupu, lub innych osób. Będzie problemów zysku w środku. Na przykład istnieje klient w Heilongjiang i kupił cztery światła dla innych. On, że jeden rok gwarancji, czyli, lampę, którą kupił tylko powiedzieć, że w ciągu jednego roku to nie ma problemu. Jeśli istnieje żaden producent lamp na rok, również poprosił mnie, nasze lampy jest trzy. Roczna gwarancja jest zazwyczaj używany dla 6 lat. Liczył, że kilkanaście światła i jak wiele więcej światła. Nie myślał, że cena jest niska. Jak długo można go używać? Ogólnie rzecz biorąc ten biznes jest zapoznanie się. Lub niektóre lokalne sklepy. Jeśli nie możesz pomóc przy zakupie lampy, potem będzie znaleźć i nie będzie współpracować z następnym razem.


Jak wszyscy wiemy, stacje benzynowe i stacje benzynowe są stosunkowo niebezpiecznych miejsc. Powinien być nie iskry w stacji benzynowej. Bo kiedy samochód jest tankowania na stacji benzynowej, benzyna będzie emitować bardzo niewielką ilość niebezpiecznych gazów podczas przechodzenia przez rurociąg ropy naftowej. Każdy wie, że samozapłonu benzyny jest bardzo niska. Istnieje nie otwartego ognia, i unextinguished Mars można podpalić. W takich to bardzo niebezpieczne miejsce oprawy oświetleniowe, używane w nim musi być przeciwwybuchowe lamp wysokiej jakości wymagań przeciwwybuchowe. Ze względu na wydajność Super-Uszczelka oprawy przeciwwybuchowe to całkowicie rozładować niebezpiecznych gazów wewnątrz korpusu lampy i całą przestrzeń na stacji benzynowej. W celu uzyskania wybuchu dowód oświetlenie, katastrofy, która zapala środowiska zewnętrznego występuje.

Dlatego przyczyną nasze stacje benzynowe używać lampy odporne na eksplozje! Mówiąc to, niektórzy znajomi mogą powiedzieć, które tylko potrzeb przeciwwybuchowe lampy, to nie trzeba użyć "stacji benzynowej LED światła dowód wybuchu"? Tak, tak, można nie wybrać oprawy przeciwwybuchowe z źródłem światła LED. Ale po przedstawię LED, mogę odpowiedzieć na wszystko.

Dlaczego warto wybrać dowód światła led wybuch?

LED jest dotąd źródła światła z najwyższą wydajność świetlną. Tym samym oświetlenie można zapisać 50% ~ 70% w porównaniu z tradycyjnym źródłem światła. Czyli mniejsze lampy LED oświetlenie można zastąpić tradycyjne lampy z większą moc, i można uzyskać ten sam efekt oświetlenia. Idealny wybór dla wiersza.

LED jest stałe źródło światła, nie żarówki bezpiecznik, elektrody starzenia i inne wady, średni okres więcej niż 50,000 godzin, jest długie życie źródła światła, długotrwałego użytkowania konserwacji...


Para:Jak wybrać oświetlenie magazynu? Następny:7 punktów o wysokie Lights Bay, że musisz wiedzieć