Jak wybrać oświetlenie zewnętrzne

- Jul 13, 2019-

Jest wielu budowniczych, którzy wybierają reflektory, kiedy wybierają oświetlenie zewnętrzne. Takie reflektory mają pewne zalety. Są wystarczająco jasne, aby były wodoodporne i pyłoszczelne. Jakie są zalety korzystania z reflektorów? Changyuan Lighting Xiaobian daje krótkie wprowadzenie.

u=1791995400,1767291759&fm=173&app=49&f=JPEG

Reflektor jest reflektorem, którego kąt świecenia można regulować w zależności od naświetlacza LED, dzięki czemu jest bardziej elastyczny podczas użytkowania. W przypadku ogólnego reflektora będzie on miał skalę dostosowaną do kąta. Można to dostosować do skali, która będzie dokładniejsza. W przypadku naświetlacza LED jego całkowity rozmiar jest stosunkowo niewielki i jest również szeroko stosowany w zakresie zastosowań. Przy zastosowaniu reflektorów LED efekt rozpraszania ciepła jest lepszy i nie będzie używany zbyt długo. Jest gorąco, więc będzie trwało długo. W porównaniu z innymi oprawami oświetleniowymi, nie jest możliwe użycie różnych sterowników ze względu na czas użytkowania reflektorów. W trakcie użytkowania może realizować różne specjalne efekty świetlne, które są efektem dekoracyjnym, którego nie można osiągnąć za pomocą ogólnych lamp. Jest bardziej podobny do reflektora. Ma funkcję reflektora, więc w przypadku reflektorów oświetlone światło jest lepsze, kolor światła jest jasny, a światło nie jest rażące. Wręcz przeciwnie, jego światło jest bardziej miękkie, nie tylko do użytku na zewnątrz, ale także do oświetlenia domowego. Może być również używany.

u=927195953,2023206157&fm=173&app=49&f=JPEG

W przypadku reflektorów LED jest on przyjazny dla środowiska, a efekt oświetlenia jest również bardzo dobry. Jest szeroko stosowany i ma długą żywotność. Dlatego rozsądne jest, aby reflektory LED były preferowane przez ludzi. . Wybór dobrej jakości produktu LED do oświetlenia powodziowego ma pewne zalety, dlatego bardzo ważne jest wybranie niezawodnego producenta. Hebei Changyuan profesjonalne badania i rozwój, produkcja i sprzedaż zintegrowanych producentów, reflektory w wielu obszarach, są teraz stosowane, w przyszłości, będą stosowane w szerszym zakresie i będą nadal postępować z technologią, stale wprowadzając innowacje i ulepszając.

Para:Nr Następny:Kansas City Royals Kauffman Stadium