Mówiąc o koncepcji projektowania oświetlenia zewnętrznego

- Jul 15, 2019-

Projekt oświetlenia zewnętrznego służy głównie do projektowania zewnętrznego oświetlenia ściennego budynku, zintegrowanego oświetlenia miejskiego krajobrazu i planowania oświetlenia miejskiego. Koncepcja projektowa polega na zastosowaniu najlepszej metody projektowania i najbardziej ekonomicznej metody projektowania, aby zapewnić klientom najbardziej odpowiednie metody i koncepcje oświetlenia oraz zrealizować rzeczywistą sytuację w najbardziej ekonomicznym trybie.

005EiTPagy1g4p1muhy0nj30iw0bon5u

Projekt oświetlenia zewnętrznego ma głównie na celu stworzenie dużego środowiska oświetleniowego i oświetlenia krajobrazowego. Różne style architektoniczne i punkty krajobrazu będą miały różne metody projektowania. W porównaniu do wnętrz, techniki projektowania oświetlenia zewnętrznego są bardziej surowe i nie trzeba dbać o każdy punkt świetlny. Kąt, ale ilość inżynierii jest stosunkowo duża. Zhongyi Guangying nie tylko świadczy usługi oświetleniowe Wenchuang, ale ma także wieloletnie doświadczenie w projektach oświetleniowych.

Wraz z rozwojem nauki, pojawieniem się nowych źródeł światła, takich jak świetlówki, lampy energooszczędne i diody LED, lampy przeszły również w kierunku bardziej energooszczędnej i ekologicznej ochrony środowiska. Oczywiście projektanci włożyli w to również wiele wysiłku. Zhongyi Guangying przypomina użytkownikom, że projektując swoje wybory, powinni zwrócić uwagę na wybór zgodny z projektem budynku. Muszą także wybierać spośród wytrzymałości psychicznej miejscowej ludności i zacząć od zapotrzebowania. Można wybrać tylko kompleksowe rozważenie. Typ dopasowanej lampy. W ten sposób może wykazywać dobrą estetykę i może mieć dobry efekt dekoracyjny.


Para:Nr Następny:Jaki jest standard Ik Grade dla lamp wewnętrznych?